Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

České barvy při CSI2* v Římě byly opět vidět. Kristina Vítek čtvrtá

 16.09.2021 20:15 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Sestry Vítkovy pokračují v účasti při mezinárodních skokových závodech v Římě, které jsou součástí Global Champions. Kristina Vítek s Kamirezem van Orchid´s skončila čtvrtá ve čtvrteční soutěži do 115 centimetrů a dařilo se jí i ve stotřicítce.

reklama 12B
 
Dvoufázovou soutěž do 125/130 centimetrů absolvovala Kristina Vítek na kolbišti vybudovaném na římském antickém sportovišti Circus Maximus v sedle MTF Starpowera a po bezchybné jízdě v čase 40,03 sekundy skončila čtrnáctá. 
 
Anna Marie Vítek s Lanosem taktéž nechybovala a čas 41,43 jí zařadil na 16. místo. S klisnou Chacco´s Amke byla výrazně rychlejší. Cílem projela za 38,35 sekundy, ale za jednu chybu obdržela čtyři trestné body, což v důsledku znamenalo 24. místo. 
 
Foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace