ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11D

Češi vysoko v sobotním programu CDI v Olomouci. Zapsali tři vítězství

 21.05.2022 17:18 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V sobotu 21. května se v rámci závodů CDI v Olomouci jelo hned jedenáct úloh. České barvy byly ve výsledcích vysoko. Z vítězství se radovali Michal Košťál, Veronika Sedláčková a Petra Miki Civišová. Dařilo se však i dalším tuzemským jezdcům.

reklama 12D

 

Veronika Sedláčková absolvovala sobotní úlohu FEI Children Team s klisnou Givestou M.H. Od Rozhodčích dostala vysokou známku 77,325 procent, což stačilo na první místo. Druhá dojela domácí Alice Hubáčková s Belle Ennie a třetí příčku brala Anna Marie Křížová s Franzem.
 
V ranní IM-I v rámci CDI-Am startovala jen Petra Miki Civišová v sedle Europe-M, která zapsala bezmála 68 procent. V IM-I při CDI3* byl šestý Fabrizio Sigismondi na Go For It. Ten si vyjel přes 65 procent. Sedmá pak byla další česká dvojice Aneta Havlíčková a Fieneke.
 
Michal Košťál v sedle Varadera vyhrál úlohu v rámci rundy pro pětileté koně, a to s vysokým hodnocením 78 procent. Ještě vyšší známku pak má ve výsledcích Petra Miki Civišová, která s šestiletou klisnou Famosou dostala 81,600 procent. Vladimír Bláha s Viharem pak zajel úlohu pro šestileté koně za 78,200 procenta.
 
Eva Vavříková se Siracusou startovala v CDIY a skončila pátá před Julií Sekaninovou s valachem Rock For Hit. Tereza Hábová obsadila s Jamesem Bondem druhou příčku v IM-A v rámci CDI3*. Jejich známka měla hodnotu přes 66 procent.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Foto poskytla Markéta Matoušková


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE