NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Češi v Baborowku absolvovali drezuru. Dařilo se Kamírové v CCI3*-S

 28.05.2021 19:14 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Čeští jezdci všestrannosti se ve dnech 27. až 30. května účastní mezinárodních závodů v polském Baborowku. Za sebou mají drezurní zkoušku. V té se dařilo Barboře Kamírové s klisnou Contha Balou v soutěži úrovně CCI3*-S.

reklama 12A

 

Barbora Kamírová na Contha Balou zajela v rámci CCI3*-S v Baborowku drezurní úlohu, která jí vynesla ve více než sedmdesátihlavém startovním poli čtyřiadvacátou příčku. Další čeští jezdci jsou zatím v druhé polovině výsledkové listiny.
 
V CCI4*-S si vedl nejlépe Pavel Březina na klisně Cona Cia. V CCI4*-L má Česko jednu dvojici, a to Miroslava Trundu s Trnkou Ruf. Těm patří průběžná devětadvacátá příčka. Zastoupení mají české barvy i v dalších soutěžích. Výsledky všech najdete ZDE.
 
Ilustrační foto: Lukáš Klingora


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace