ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11C

reklama

Češi úspěšní při finále CSIYH-6/7y v Olomouci. Vítězem je Neretnieks

 29.08.2020 13:38 | AUTOR

ikonka

Ve finálové soutěži CSIYH pro šestileté a sedmileté koně se v sobotu v Olomouci velmi dařilo českým dvojicím, když jsme na dekorování pro elitní šestici měli hned čtyřčlenné české zastoupení. Na příčku nejvyšší dosáhl Lotyš Kristaps Neretnieks.

reklama 12B

 
Finálová soutěž se jela na parkuru 130/135 centimetrů vysokém a bezchybné dvojice postupovaly do rozeskakování. Do něho se nakonec kvalifikovalo 12 dvojic, z toho šest českých. Nejlepší výkon v čase 32,09 vteřiny podal lotyšský zástupce Kristaps Neretnieks s valachem Tako Dilait. Druhé místo získal polský jezdec Jaroslaw Skrzyczynski s klisnou Barcelona. Jejich čas byl 33,24 vteřiny. 
 
Další čtyři dekorované pozice pak obsadili čeští reprezentanti. Na nejlepší české umístění dosáhl Aleš Opatrný, který s valachem Colin Z skončil s časem 33,53 vteřiny na třetí příčce. Čtvrté místo si svým výkonem zasloužila Miroslava Šťovíčková, která sedlala valacha Jayden a parkur absolvovala v čase 33,93 vteřiny. 
 
Z páté pozice se radoval Jiří Hruška s klisnou Aquarela B, když taktéž nechyboval a do cíle se dostal v čase 34,63 vteřiny. Na šesté dekorované pozici skončil po jedné chybě v rozeskakování Jan Zwinger s klisnou Eleanor. 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos
 
Foto Kateřina Návojová
 

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace