NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Češi nastoupí do Poháru národů jako devátí. Čtrnáct družstev na startu

 06.05.2021 21:01 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Šéfka ekipy Markéta Šveňková vylosovala pro český tým v pátečním Poháru národů CSIO3* CET Prague Cup startovní číslo 9. Reprezentovat nás budou Anna Kellnerová, Kamil Papoušek, Aleš Opatrný a Ondřej Zvára.

reklama 12A


První nastoupí do Poháru národů v Chuchle Areně Praha Litevci, po nich Japonci, dále Irové, Dánové, Italové, Švédové, Argentina, Nový Zéland, po devátých Češích pak Bulharsko, Nizozemsko, Rakousko, Belgie a nakonec Německo.

První kolo týmové soutěže je na programu v pátek 7. května od 12:30 hodin, druhé bude následovat od 15:10. Diváci vše budou moci sledovat prostřednictvím internetového streamu či přímého přenosu České televize na programu ČT Sport.

Foto: Kateřina Návojová

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace