reklama 11D

reklama

CES Valencia Tour: Portychová s Copin’s Boyem třetí mezi sedmiletými

 30.10.2020 17:00 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V pátek 30. října doplnila skupinu českých reprezentantů ve Valencii Linda Portychová, která hned na úvod předvedla bezchybný výkon a v kategorii sedmiletých koní se s Copin’s Boyem dostala na třetí místo. Zazářil také Aleš Opatrný s Gentlemenem.

reklama 12C

Ve španělské Valencii se česká reprezentace opět ukazuje ve výborné formě. V pátek dokončil bez chyby kvalifikaci na Grand Prix Aleš Opatrný s Gentlemenem vh Veldhof a patřilo mu šesté místo. Bezchybný byl Aleš Opatrný i v sedle Gucciho, s nímž skončil šestnáctý.
 
Tuto soutěž na úrovni 145 centimetrů absolvovala i úřadující mistryně České republiky Mariana Michlíčková s klisnou Quiete. I ta dokončila bez trestného bodu a zařadila se na místo jedenácté.  
 
Vítězství v závěru pátečního programu si připsala Viktorie Šusterová s koněm Memphis Van’T Hulgenrode v soutěži s obtížností do 110 centimetrů. 
 
Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM 
 
Foto: Archiv Lindy Portychové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace