NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Cena Eliota 2020 v Chuchle Areně Praha proběhne. Přenos chystá EquiTV

 01.10.2020 23:15 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Přestože se od druhého říjnového týdne nebudou moci sportovní akce konat za přítomnosti diváků, Cena Eliota v Chuchle Areně Praha proběhne tak, jak byla vypsaná. „Budeme plně respektovat aktuální nařízení,“ uvádí pořadatelé. Přenos chystá EquiTV.cz.

reklama 12C
 
Stejně jako účastníci Grand Prix Jana Kutěje v Olomouci, ani jezdci přihlášení na Cenu Eliota v Chuchle Areně Praha se již nemusejí obávat toho, že by se tyto závody vypsané na druhý říjnový víkend neuskutečnili kvůli aktuálním vládním nařízením.
 
„Naše závody se příští týden konají tak jak byly vypsané. Budeme plně respektovat aktuální nařízení Vlády ČR a dalších úřadů, dezinfekce máme již od jara v provozu, vše ostatní bude také jak má být. Prosíme Vás, dbejte aktuálních pokynů a všech opatření. Máme ještě několik volných pokojů, restaurace bude také v provozu a my se moc těšíme na viděnou při letošních posledních skokových závodech v Chuchle Areně Praha,“ uvedli pořadatelé na svých facebookových stránkách.
 
Cenu Eliota včetně nedělních rámcových soutěží odvysílá živě internetová televize EquiTV.cz. 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C

Související informace
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace