ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

CCI Borová 2020: Z Čechů po drezurách nejlepší Kamírová a Trunda

 11.09.2020 17:18 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V Borové u Českého Krumlova probíhá mezinárodní mítink ve všestrannosti. V pátek 11. září byly na programu drezurní úlohy a velmi se dařilo dvěma českým reprezentantům Barboře Kamírové a Miroslavu Trundovi, kteří atakovali vedoucí Němku Gerken.

reklama 12A

Ve dvouhvězdové kategorii byla z českých reprezentatů nejlépe hodnocena Barbora Kamírová s koněm Contha Balou. Tato dvojice skončila po drezuře na druhém místě, poté co obdržela 28,8 trestných bodů. Třetí příčka v této dvouhvězdové soutěži také patřila Barboře Kamírové, tentokrát s koněm Coco Chanel. 
 
Na vyšší tříhvězdové úrovni byl po drezurním výkonu čtvrtý nejlepší Miroslav Trunda s koněm Starlington. Této české dvojici bylo připsáno 33,1 trestných bodů.
 
V obou kategoriíích si odnesla nejnižší příděl trestných bodů reprezentatka Německa Rebeca-Juana Gerken. Nejprve s koněm Fame 25,5 trestných bodů a na vyšší tříhvězdové úrovní zapsala nejlepší výsledek 26,4 trestných bodů s koněm Sexta Z. Druhé místo obsadila Viktoria Wolf a Dolce Vita z Rakouska a místo třetí opět dvojice z Německa Sven Lux a Donnabella. 
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

V sobotu a v neděli přenáší průběh CCI Borová internetová televize EquiTV.cz!

 

Ilustrační foto archiv Jezdci.cz, aktuální foto Barbory Kamírové archiv pořadateleK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace