reklama 11D

reklama

Cacophonous zahájil sezonu sedmým místem ve francouzském listed

 05.04.2021 18:30 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Pátý z loňského Prix du Cadran Cacophonous se na velikonoční pondělí vrátil na francouzskou blacktype scénu. V sedle se svou trenérkou Martinou Havelkovou doběhl při letošním debutu sedmý v listed Prix Right Royal (3000 m, 52 000 eur) v Chantilly.

reklama 12C

Šestiletý valach v majetku Iva Köhlera odskakoval jako největší outsider s kursem 39:1. V rychle rozběhnutém dostihu se držel na zadních pozicích a na začátku cílové roviny ho Havelková nasměrovala do středu pole. Asi 500 metrů před cílem měl hnědák slibný moment, ale v závěru nedokázal odpovědět na zrychlení nejlepších a skončil na sedmém místě, necelých 15 délek od vítězného favorita Big Five s Olivierem Peslierem.

Valachův stájový kolega Kenshibu obsadil o hodinu později desátou příčku v prodejní Prix du Bois de Perthe (2200 m, 19 000 eur). Nedařilo se ani minivýpravě Scuderie Aichner SRL ve Štrasburku, kde pětiletý Volunteers s Pavlem Složilem spadli v proutěných překážkách Prix de Brumath (3800 m, 21 000 eur).

Ilustrační foto: France GalopK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace