Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Blíží se přehlídka dvouletých hřebců a výběr do plemenitby PK CS 2021

 24.02.2021 15:20 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Celkem 29 dvouletých hřebců bylo přihlášeno k výběru do plemenitby plemenné knihy slovenského teplokrevníka, který pořádá Svaz chovatelů slovenského teplokrevníka v ČR ve středu 3. března. Akci bude vysílat živě internetová televize EquiTV.cz.

reklama 12B
 
Přehlídka a zkouška vloh a vlastností jezdeckého koně a výběr hřebců do plemenitby je pracovní chovatelská akce nutná k naplnění Šlechtitelského programu plemene Slovenský teplokrevník. V letošním roce se bude jednat o jednodenní akci, která se uskuteční ve středu 3. března 2021 od 9:00 hodin v areálu Jezdecké školy Equus Kinsky manželů Půlpánových v Hradištku u Sadské.
 
Na stránkách www.slovensky-teplokrevnik.cz již najdete jak seznam přihlášených hřebců, tak jejich původy a v neposlední řadě i metodiku přehlídky a výběru hřebců.
 
Z pochopitelných důvodů se akce koná bez přítomnosti veřejnosti, ta ji však bude moci sledovat živě prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz. Záznam předešlé akce najdete TADY.
 
Foto archiv EquiTV.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace