reklama 11B

reklama

Barbora Tomanová: Začíná pro mě nová kariérní etapa, a to trenérská

 21.10.2020 16:23 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Donedávna úspěšná parkurová jezdkyně po téměř roce a půl částečně ukončuje své angažmá v Chuchle Areně Praha, a to konkrétně v pozici sportovní manažerky. Dále se bude věnovat tréninku, avšak nejen ve Velké Chuchli, kde vede Jezdeckou akademii.

reklama 12A
 
„Mám pro vás jednu velkou novinku. Začíná pro mě nová kariérní etapa, a to etapa trenérská. Trénování je, samozřejmě vedle ježdění, to, co mě baví a naplňuje. Proto jsme se zástupci Chuchle Areny Praha dohodli na pokračování spolupráce externí formou, tedy pouze na určitých projektech. Jedním z nich je Jezdecká akademie. Holky Vítkovy, které jsem dvě sezony trénovala, budou příští sezonu trávit převážně v zahraničí, kde je budou doprovázet jejich tamní trenéři. Budu mít tedy čas na nové tréninkové svěřence,“ uvedla Barbora Tomanová.
 
Zdroj: Facebook Barbory Tomanové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace