ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11D

reklama

Azov skončil pátý v Longchamp, v závěru ho dostihli soupeři

 22.04.2021 15:18 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Tříletý hnědák Azov ve čtvrtek doběhl pátý v classe 2 Prix du Roule (1300 m, 28 000 eur) v Longchamp. Pod Eddym Hardouinem odvodil ve svižném tempu větší část dostihu, za distancí však zeslábl. Na vítěze Live mu scházelo asi 3 1/2 délky.

reklama 12B

Vlastní odchovanec Viktora Tymošenka a nejvýše hodnocený dvouletek loňského roku nastupoval s kursem 9,5:1 jako sázková pátá šance v devítičlenném poli. Na dráhu se vrátil měsíc po sedmém místě v listed, při němž si v Chantilly přivodil menší zranění. Do sezony vstoupil v únoru čtvrtou příčkou v classe 1 v Cagnes-sur-mer.

Foto: Pavla PechmanováK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace