reklama 11D

reklama

Anna Procházková startovala při CDIP Ornago. V neděli získala přes 70%

 18.10.2020 19:04 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od pátku 16. do neděle 18. října 2020 se účastnila mezinárodních závodů CDIP Ornago v italském regionu Lombardie úřadující mistrovská dvojice kategorie Masters Anna Procházková a Nice Guy. Závody probíhaly v rámci mezinárodních závodů CDI3*.

reklama 12A
 
V pony soutěžích v italském Ornagu se prezentovali také jezdci Německa, Rakouska, Švýcarska. Česká reprezentantka Anna Procházková s Nice Guyem v pátečním programu drezurní úlohy FEI pony team dosáhla hodnocení 66,429 %.
 
V sobotu absolvovala česká dvojice úlohu FEI pony individual za 68,018 % a v nedělní úloze pony freestyle obdržela od rozhodčích 71,850 %.
 
Českou republiku reprezentovala na CDI v Ornagu také Eleonora Kinsky dal Borgo a Star Wars W.
 
Zdroj: ponyeuweb.cz
Ilustrační foto Jan Matuška


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace