NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Anna Marie Vítek kousek od vítězství v Grand Prix pony při CSI Šamorín

 16.05.2021 13:39 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Necelou sekundu a půl dělilo od vítězství v Grand Prix pony v Šamoríně Annu Marii Vítek s Mateo di Belle. Právě o tolik byla rychlejší v rozeskakování této soutěže ve Farriers Areně Švédka Mathilda Hansson s valachem Unsphinx d´Hurl´vent.

reklama 12B

 

Do rozeskakování vrcholné soutěže pro děti na pony v rámci Danube Champions Tour v x-bionic sphere Šamorín postoupilo jedenáct z osmnácti dvojic. Osm z nich udrželo nulu na bodovém kontě i po projetí zkráceného parkuru se zvýšenými překážkami. 
 
Kromě druhého místa Anny Marie Vítek s Mateo di Belle se čeští fanoušci radovali i z šesté pozice Kristíny Vítek v sedle Kamireze van Orchid´s.
 
Foto: Josef Malinovský
 
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace