Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Aleš Opatrný s Forewerem třetí při CSI v San Giovanni na výšce 145 cm

 22.10.2021 22:57 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Český reprezentant Aleš Opatrný dokončil v italském San Giovanni di Marignano v sedle Forewera na skvělém třetím místě v páteční soutěži s výškou do 145 centimetrů. Umístil se také v soutěži do 135 centimetrů s Lysanderem 130, s nímž byl osmý.

reklama 12C
 
Jen o dvě příčky níže za Opatrným figuruje ve výsledkové listině páteční soutěže do 135 centimetrů při CSI v italském San Giovanni di Marignano Mariana Michlíčková na Officierovi van de Achterhoek. 
 
Tato mladá česká reprezentantka překonala bez penalizace i stočtyřicítku s Human Leaque. V soutěžích pro mladé koně opět zářil Kamil Papoušek. S pětiletou Lajolie byl čtvrtý, na šestiletém Vivano Blue si dojel pro cenu za druhé místo.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 
Ilustrační foto: Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace