Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11D

Aleš Opatrný skončil po rozeskakování druhý ve stopadesátce v Šamoríně

 17.09.2022 07:30 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

V pátek 16. září se českým jezdcům opět velmi dařilo na mezinárodních závodech ve slovenském Šamoríně. Aleš Opatrný v sedle Forewera po bezchybném a rychlém rozeskakování vybojoval druhé místo v CSI3* Gold Tour na výšce 150 centimetrů.

reklama 12C
 
Do rozeskakování po bezchybném základním parkuru nastoupilo sedm jezdců, z nichž šest zopakovalo čistou jízdu. Aleš Opatrný s Forewerem dojel v druhém nejlepším čase a obsadil konečné druhé místo. Jednu chybu zapsal Vladimír Tretera s Gangsterem V/H Noddevelt, což stačilo na devátou příčku. Zvítězil německý reprezentant Michael Viehweg. 
 
Aleš Opatrný zapsal dobrý výsledek i v tříhvězdové Silver Tour. V dvoufázovém parkuru s výškou překážek 140 centimetrů dojel v sedle Dialektra bezchybně a čas druhé fáze je zařadil na šesté místo.
 
V soutěži pro mladé jezdce se dařilo sestrám Najmanovým, které se probojovaly do elitní desítky. Pátou příčku vybojovala Laura Najmanová s Fhorlou, osmá skončila Sofie Najmanová společně s Nativiem van het Leliehof. Soutěž na čas na výšce 135 centimetrů absolvovaly obě jezdkyně bez trestných bodů.
 
Bronze Tour se jela také na výšce 135 centimetrů a do první desítky se probojovaly hned čtyři čeští jezdci. Nejlepší z nich byl Marek Klus v sedle Liverpoola, který obsadil třetí místo. Šestá skončila Emma Augier De Moussac a Bellis Gisa Z. Osmé místo obsadila Anna Kostková s Kongstarem a první desítku uzavřela Aneta Paličková a Conwal.
 
Mezi šestiletými koňmi, kteří startovali v parkuru na výšce 125 centimetrů, české barvy nejlépe reprezentovala klisna Quanita van de Helle, kterou sedlala Natálie Kovářová. Obsadily třetí místo.
 

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM

 
Ilustrační foto


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE