Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Alberto Zorzi s hřebcem Cinsey ovládl Grand Prix při MET v Olivě

 21.02.2021 18:54 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Vrcholem dalšího týdne Mediterranean Equestrian Tour ve španělské Olivě byla Grand Prix s překážkami do 150 centimetrů. Do rozeskakování se probojovalo jedenáct dvojic a sedmi z nich se podařilo udržet nulu na bodovém kontě.

reklama 12C
 
Vítězství v Grand Prix nakonec strhl na svoji stranu Alberto Zorzi v sedle hřebce Cinsey, který druhého umístěného Nicolase Delmotte na valachovi Ilex VP předstihl o 31 setin sekundy. 
 
Anna Kellnerová v neděli již v Olivě nestartovala. Již v příštím týdnu by se měla představit při závodech CSI5* v katarském Dauhá, kam v sobotu odletěli její dva koňští svěřenci – patnáctiletý valach Balguero a třináctiletá klisna Catch Me If You Can OLD.
 

Kompletní výsledky z Olivy najdete TADY

 

Foto 1clicphoto / Hervé Bonnaud 
Zdroj: MET Oliva


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace