Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11B

reklama

Adéla Císařová s Chestertonem zvítězila v CNC2* Přeštěnicích

 24.10.2021 20:28 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Pořadí na prvních dvou příčkách při CNC2* v rámci posledních závodů sezony ve všestrannosti v Přeštěnicích zůstalo stejné i po nedělním parkuru. Vítězství vybojovala Adéla Císařová s Chestertonem a druhá skončila Michaela Balounová s Empatií.

reklama 12D

Po překonání skokové zkoušky si polepšil v kategorii CNC2* v Přeštěnicích Viktor Regnard v sedle Eltia. Po připsání 44,5 trestných bodů se přidal na pomyslný stupeň vítězů k první Adéle Císařové a druhé umístěné Michaele Balounové. 
 
V kategorii CNC1* si své prvenství udržela do úplného závěru Marie Piechotová s Desideratou, když obdržela pouhých 32,36 trestných bodů. 33,15 trestných bodů zaznamenala druhá umístěná Simona Bozděchová spolu s Lexonem a na třetí příčku dosáhla Simona Benediktová s Ruletou s 38,24 tresnými body. 
 
Foto: Marcel Runštuk 


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace