ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Živě: Zlatá podkova 2022 v Přeštěnicích a oblastní mistrovství SČO

 05.06.2022 05:56 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Od pátku 3. do neděle 5. června pořádá Jezdecký klub Bártův Dvůr v Přeštěnicích závody ve všestrannosti zařazené do seriálu Zlatá podkova 2022. Současně jde o středočeské oblastní mistrovství. Nedělní terénní zkoušku můžete sledovat živě na EquiTV.

reklama 12C
 
V rámci červnové Zlaté podkovy v Přeštěnicích je vypsáno celkem jedenáct soutěžních kategorií. V té hlavní CNC2* je přihlášeno šest dvojic. Mezi účastníky jsou Simona Bozděchová, Marie Piechotová, Marie Smolíková, Sofie Zelenková, Michal Špalek a Lukáš Žákovčík.
 
Internetová televize EquiTV.cz ve spolupráci s Jezdeckým klubem Bártův Dvůr připravila na neděli 5. května živý přenos z průběhu závěrečné terénní zkoušky. 
 

Předběžný program*:

⏰ 07:45 hodin – začátek on-line přenosu na EquiTV.cz
⏰ 08:00 hodin – start první soutěže, ostatní budou následovat
*změna programu vyhrazena
 

STREAM SLEDUJTE NA TÉTO STRÁNCE

Startovní listiny najdete v JIS ČJF POD TÍMTO ODKAZEM

 
 
Ilustrační foto: Marcel Runštuk


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace