reklama 11B

reklama

ŽIVĚ: Dostih, který musíte vidět. Sledujte 99. České derby na EquiTV

 22.06.2019 08:09 | AUTOR |
ŽIVĚ

ikonka

Ve Velké Chuchli se chystá absolutní vrchol první poloviny sezony, 99. České derby. Internetová televize EquiTV.cz vám ve spolupráci s TMM tradičně nabídne z průběhu celého odpoledne, které obsahuje několik dalších zajímavých dostihů, přímý přenos.

reklama 12A

Dostih, o kterém sní celé generace žokejů, trenérů a majitelů. České derby má výsadní pozici v dostihovém kalendáři. Poběží se v sobotu 22. června ve Velké Chuchli a vy můžete být při tom.

Pokud se na chuchelské závodiště nedostanete osobně, máme pro vás dobrou zprávu. I tentokrát chystáme tradiční internetový přenos a odvysíláme živě všech osm sobotních dostihů.

Kromě derby jsou na programu čtyři další jedničkové dostihy - 60. Zlatý pohár, sprint na 1200 metrů, souboj elitních mílařů a předzkouška klasického Oaks pro tříleté klisny.

První dostih startuje ve 14.00 hodin, areál otevírá již o dvě hodiny dříve. Internetový přenos začíná ve 13.30 hodin.

STREAM SLEDUJTE NA TÉTO STRÁNCE!

Podrobnosti najdete na webu www.velka-chuchle.cz, startovní listiny jsou k nahlédnutí na stránce www.dostihyjc.cz. A doporučujeme vám také bohaté zpravodajství Jezdci.cz k samotnému derby v naší dostihové rubrice.

 

Ilustrační foto Ivan Krejza
reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace