Zduchovické páteční S ovládla Anna Helebrantová. V sobotu se pojede ST

 06.03.2020 19:15 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Pestrý sportovní víkend hlásí nejen zahraničí, ale i české jezdecké haly. Již v pátek 6. 3. zahájily domácí dění skokové závody ve Zduchovicích, kde v nejvyšší soutěži dne, jednohvězdovém S, vyhrála Anna Helebrantová s holštýnskou klisnou Chepetkou.


Na začátku března je rušno nejen v zahraničí, ale hned několik závodů nabízí také české jezdecké haly. Zduchovická Jump & Travel Tour odstartovala již v pátek 6. března a na programu bylo celkem sedm soutěží - nejvyšší z nich s překážkami do 125 centimetrů.
 
Na start jednohvězdového S se postavilo celkem devět jezdeckých dvojic, bezchybně dojely pouze Linda Portychová a Anna Helebrantová. O více než dvě sekundy rychlejší byla druhá jmenovaná v sedle holštýnské klisny Chepetky.
 
Zduchovický program pokračuje v sobotu dalšími sedmi soutěžemi a vrcholem bude S** a ST*.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Foto archiv pořadatele
K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace