Vášáryovy zářily při CDI v Motěšicích. Zajistily dvakrát českou hymnu

 07.03.2020 21:15 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Hana a její dcera Johana Vášáryovy mají při mezinárodních drezurních závodech ve slovenských Motěšicích opravdu skvělou formu. Každá mají po dvou dnech na kontě jedno vítězství a jedno druhé místo. Dařilo se ovšem i dalším českých reprezentantkám.


Velmi pěkné výkony podávají na mezinárodních závodech ve slovenských Motěšicích české drezurní jezdkyně. Během prvních dvou dní, pátku 6. a soboty 7. března zajistily pro Českou republiku Hana a její dcera Johana Vášáryová dvě první a dvě druhá místa.
 
Hana vyhrála Svatého Jiří v sedle koně David du Plessis-Belliere s výsledkem 67,324 procent a její Santos Dumont byl druhý, zatímco Johana si po pátečním druhém místě vybojovala se svým koněm Hannah Montana prvenství v sobotní úloze FEI Children Team s parádním výsledkem 71,435 procent.
 
Pěkného hodnocení dosáhla mezi juniory rovněž Julie Sekaninová a Handiness, když obdržela třetí nejlepší výsledek 66,471 procent.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv Hany Vášáryové
K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace