V centru Prahy se konalo vyhlášení vítězů cen GCL Season Awards 2021

 18.11.2021 00:06 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Druhý ročník slavnostního udílení GCL Season Awards proběhl ve středu 17. listopadu v Praze. Uskutečnilo se na palubě lodi při plavbě po historickém centru s výhledem na Hradčany. Pozvaní hosté zatleskali pěti držitelům prestižních cen.


 
První z cen GCL Season Awards 2021 byla určena pro majitele nejlepšího koně. Získala ji Aurélie Brochard, která vlastní Vangoga du Mas Garniera, s nímž při Global Champions úspěšně startuje Olivier Robert. Účastnil se osmi etap Global Champions League a přispěl k výborným výsledkům týmu St. Tropez Pirates.
 
Rozhodování, kdo se stane vítězem této kategorie, bylo velmi těsné. Dopadlo nerozhodně, ale umístění na stupních vítězů hrálo ve prospěch Van Gogha du Mas Garniera. Speciální dárek však dostala i Evelina Tovek jako majitelka Winnetou De La Hamente Z. Ten získal stejný počet bodů jako Vangog. Druhá cena byla připravena pro chovatele zmíněného nejlepšího koně. Vítězi se stali Dominique a Frederiques Maesovi.
 
Nejlepším jezdcem do 25 let byl vyhlášen Američan Spencer Smith, jenž prokázal svůj talent a vyrovnanost. Účastnil se sedmi mítinků a pomohl celku New York Empire k celkovému desátému místu v šampionátu GCL. „Jsem vděčný Georgině Bloomberg a jejímu týmu, který mi to umožnil,“ uvedl.
 
Nejlepším jezdcem GCL se stal Němec Christian Ahlmann. „Jsem velmi poctěn, že jsem získal tuto cenu. Je mi ctí, že mám tak skvělou skupinu koní. Chci poděkovat Janu Topsovi a jeho týmu za vytvoření tak skvělého okruhu v našem sportu,“ řekl při přebírání ceny. 
 
Foto: oficiální tiskový servis GCL
Zdroj: oficiální tiskový servis GCL

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace