reklama 11C


Trofeje Jezdeckého festivalu jsou k mání. Pomůžete nám zmírnit ztráty?

 18.03.2020 08:45 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Tento týden se měl v Královicích u Slaného konat sedmý ročník Jezdeckého festivalu. V době, kdy přišel zákaz všech akcí, tehdy ještě „pouze“ nad sto osob, již bylo v podstatě vše připraveno – včetně originálních trofejí. Teď jsou některé na prodej.

reklama 12B
 
Pro letošní Jezdecký festival v Královicích u Slaného jsme nechali vyrobit celkem patnáct originálních trofejí od společnosti Astera v Novém Boře. Jedná se o ručně foukané válcové vázy s vyšším ledem v dýnku s pískovanou dedikací loga, termínu a místa konání akce.
 
Po nuceném zrušení akce jsme si říkali, co s takovými trofejemi budeme dělat? Šest jich samozřejmě věnujeme vítězům Zimního jezdeckého poháru ČJF, který byl uzavřen předčasně po třech kolech v každé z disciplín – tj. skoky a spřežení. Jednu jsme si plánovali nechat na památku, ale přesto nám jich nyní zůstane dalších osm.
 
Napadlo nás přebytečné trofeje nabídnout veřejnosti k zakoupení a zkusit tak alespoň trochu zmírnit finanční ztráty. Přesto jsme váhali, jestli do toho jít nebo ne. Bude mít vůbec někdo chuť si pořídit vázu, na níž je uvedena akce, která se nekonala? Ale nakonec jsme si řekli: Proč to nezkusit?!
 
Tak fain, jdeme do toho! Chtěli byste jednu takovou trofej mít doma? Máte možnost! Pošlete nám na e-mail: info@jezdci.cz seriózní nabídku (do předmětu uveďte heslo: TROFEJE), za kolik byste si takovou trofej koupili. Částka by však neměla být nižší, než je 1000 Kč (s ohledem na pořizovací hodnotu). 
 
Osm z vás, kteří nabídnou nejvyšší obnos do neděle 22. března 23:59 hodin se v průběhu pondělí ozveme s podrobnostmi ohledně platby. Následně od nás samozřejmě obdržíte daňový doklad a trofej odešleme v nejkratším možném termínu kurýrem kamkoliv v České republice. Jako bonus každému kupujícímu aktivujeme zdarma premium program EquiTV na jeden rok. 
 
Předem děkujeme všem, kteří se nás rozhodnou touto formou podpořit. Samozřejmě budeme rádi i za jiné způsoby podpory naší činnosti – třeba prostřednictvím placené reklamy na webech sítě Equinet s.r.o. (Jezdci.cz, EquiTV.cz a Jezdeckainzerce.cz), úhrady premium programu EquiTV či premium a komerční Jezdecké inzerce. 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace