Radek Rouč se od neděle ujal funkce prezidenta České jezdecké federace

 29.11.2021 16:20 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Česká jezdecká federace má od neděle 28. listopadu nového prezidenta. Stal se jím na základě říjnové volební konference ČJF v Nymburce Radek Rouč, který v této pozici nahradil odstupující Olgu Plachou. Ta by měla být viceprezidentkou ČJF pro sport.


 
Jak informovala Česká jezdecká federace prostřednictvím svých internetových stránek, v neděli 28. listopadu započala funkce nového prezidenta ČJF Radka Rouče. 
 
Dosavadní prezidentka této zastřešující organizace jezdeckého sportu, Olga Plachá, by se již brzy měla stát viceprezidentkou ČJF pro sport, kterou se přechodně stala Michaela Kodadová. Ta však dle dohody krátce po říjnové volební konferenci rezignovala. Dovolení nového člena Výkonného výboru je plně v kompetenci Rady ČJF.
 

Psali jsme: Radek Rouč: Vůbec jsem nepřemýšlel o tom, že bych byl prezident ČJF

 
Připomeňme, že dalšími členy Výkonného výboru ČJF, který se v úterý 30. listopadu sejde v novém složení již podruhé, ale poprvé pod vedením Radka Rouče, jsou Sylvie Boušková pro legislativu, Eva Mentlíková pro vzdělávání, Vladimíra Pospíšilová pro ekonomiku, Lenka Sekaninová pro mezinárodní vztahy a Marek Holub jakožto řádný člen bez specifikace zaměření. 
 
Zdroj: ČJF
Foto: Josef Malinovský

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace