Martin Řezníček podruhé vyhrál s Clintin při CSIO3* CET Prague Cup

 08.05.2021 14:50 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Český reprezentant Martin Řezníček se v Chuchli představil ve výborné formě při sobotní soutěži Silver Tour závodů CSIO3* CET Prague Cup. Dlouho vedl s Cero´s Boyem, nakonec si však pro vítězství dojel v sedle svého druhého koně – klisny Clintin. 
Sobotní soutěž v Chuchle Areně Praha, která měla výšku překážek 135 centimetrů, byla hodnocená na čas. 
 
Od začátku měla v čele českého jezdce, a to Martina Řezníčka. S valachem Cero´s Boy si s časem 58,02 vteřiny držel většinu soutěže první příčku. Až v druhé polovině soutěže jeho čas atakoval nakonec třetí Matas Petraitis s valachem Heineken a posléze i celkově druhý Leon Thijssen s klisnou Faithless Mvdl. 
 
Na jejich jízdy odpověděl Martin Řezníček ještě rychlejším výkonem až v samotném závěru soutěže. S klisnou Clintin si poradil s parkurem ve skvělém čase 53,63 a před druhým umístěným získal náskok větší než dvě sekundy. 
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Po celé čtyři dny je možné sledovat on-line přenos prostřednictvím EquiTV.cz a stránek pořadatele.
 
Foto: Kateřina Návojová
Zdroj: CSIO3* CET Prague Cup

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace