Martin Řezníček opět sbírá přední umístění, tentokrát v Kronenbergu

 26.01.2020 19:19 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Od 23. do 26. ledna probíhají v nizozemském Kronenbergu mezinárodní skokové závody, kam zavítal se svými koňmi také český reprezentant Martin Řezníček. Už během úvodního dne se mu podařilo získat dvě bronzové příčky a úspěšný byl i během dalších dní.


Ve čtvrtek 23. ledna byly zahájeny mezinárodní skokové závody v nizozemském Kronenbergu, kterých se účastní také Martin Řezníček. Už během prvního dne se mu podařilo umístit na třetí příčce mezi sedmiletými s hannoverskou Conteusinou a stejně tak i ve stočtyřicítce s Chanyou.
 
Přední umístění získal i v následujících dnech, když v pátek zajel bezchybně základní kolo i rozeskakování v soutěži do 130 centimetrů a byl dekorovaný jako čtvrtý nejlepší v sedle valacha Cero's Boy. V sobotu byl pak ve stejně vysoké soutěži dokonci druhý s klisnou Clintin.
 
Poslední den závodů, v neděli 26. ledna, se Martinu Řezníčkovi dařilo nejvíce ve finále Small Tour s překážkami do 140 centimetrů, kde se s Chanyou umístil na třetí příčce. Nastoupil rovněž do dvouhvězdové Grand Prix v sedle valacha Coolman, výsledných pět trestných bodů je však zařadily až na 37. pozici.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv Martin Řezníček

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace