Kuková vyhrála stotřicítku v Abu Dhabi. Spotlight je ve formě, říká

 09.01.2020 18:35 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Juniorka Valentýna Kuková navázala na své první starty ve Spojených arabských emirátech vítězstvím v soutěži do stotřiceti centimetrů. V sedle Spotlight tak zahájila ve čtvrtek 9. ledna druhý závodní víkend ve svém aktuálním dočasném působišti.


Valentýna Kuková odcestovala před koncem roku i se svými koňmi do Dubaje, kde budou společně trénovat a závodit až do konce února. Ve čtvrtek 9. ledna zahájila s klisnou Spotlight svůj druhý závodní víkend v Abu Dhabi a hned si připsala na konto vítězství v soutěži do stotřiceti centimetrů.
 
"Cítím se dobře, dnes tady pršelo a trochu se ochladilo, to mi vyhovovalo. Spotlight je ve skvělé formě, skáče výborně. Po novém roce mívám trochu problém chytit správnou formu, ale po Prague Playoffs jsem měla jen měsíční pauzu a vypadá to, že je to pro mě lepší model. Na závodění jsem se vážně těšila," vzkazuje ze Spojených arabských emirátů nadšená Valentýna Kuková.
 
Výsledky můžete sledovat na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv jezdkyně

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace