Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Julien Epaillard ovládl Grand Prix MET 2021. Zvítězil s Queelettou

 31.01.2021 18:57 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V rozeskakování Grand Prix MET 2021 v Olivě zapsal nejrychlejší čas 34,13 sekundy Julien Epaillard, člen týmu Monaco Aces v rámci Global Champions League. Anna Kellenerová nedělní Grand Prix s Catch Me If You Can Old nedokončila.

reklama 12C

Vrcholem třetího týdne Mediterranean Equestrian Spring Tour byla nedělní Grand Prix, při níž výška překážek dosahovala 150 centimetrů. Vítězný čas rozeskakování, který zapsal Julien Epaillard s Queelettou měl hodnotu 34,13 sekundy. Druhé místo si po bezchybném rozeskakování a s časem 36,33 sekundy zajistil reprezentant Švédska Malin Baryard-Johnsson, který sedlal klisnu H&M Indiana. Na třetí příčku dosáhl Němec Phillip Houston, jenž s klisnou Sandros S Bella dokončil rozeskakování s časem 37,89 sekundy.  
 
 
V první desítce nejlpších nechyběli další světoví parkuroví jezdci, jako například Lorenzo de Luca, Steve Guerdat, Pieter Devos nebo Penelope Leprevost.  
 
 
Česká reprezentantka Anna Kellnerová nedělní Grand Prix s klisnou Catch Me If You Can Old nedokončila. Startovala i se svým druhým koněm v závěru Gold Tour s výškou překážek do 140 centimetrů. S valachem Balguero dokončila soutěž s pouhým jedním trestným bodem za překročení času a patřilo jí čtrnácté místo.  
 
 

Kompletní výsledky ze závěru Spring Tour MET 2021 naleznete ZDE

 
 
Foto: Hervé Bonnaud / 1clicphoto.com


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace