Hana a Johana Vášáryovy mají z nedělních Motěšic další dvě vítězství

 09.03.2020 10:31 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Hana a její dcera Johana Vášáryovy nenechaly nic náhodě ani v neděli 8. března, tedy poslední den konání mezinárodních drezurních závodů ve slovenských Motěšicích. Po předchozích úspěšných jízdách si na závěr každá připsala jedno skvělé vítězství.


Neděle 8. března byla posledním dnem mezinárodních závodů ve slovenských Motěšicích. Již v předchozích dnech se zde dařilo Haně Vášáryové a její dceři Johaně a ani v neděli tomu nebylo jinak.
 
Johana zvítězila v sedle koně Hannah Montana se skvělým výsledkem 72,7 procent v dětské kategorii, zatímco Hana vyhrála na koni Santos Dumont ve volné sestavě IM1 s celkovým hodnocením 70,5 procent. Jako druhá dojela Zdeňka Skripová a Magic Night-H, třetí příčka patřila další české reprezentantce, Markétě Vášové s Leontynou.
 
Foto archiv Hany Vášáryové
K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace