reklama 11C

reklama

Cena města Písek láká domácí elitu. Na startu Opatrný, Papoušek a jiní

 10.07.2020 20:42 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Odložená Cena města Písek, která se koná během dvoudenních závodů v neděli 12. července, přilákala velmi kvalitní startovní pole. Mezi účastníky nechybí např. Aleš Opatrný s koňmi Gentlemen Van Het Veldhov a Gucci.

reklama 12D
 
Do Ceny města Písku je nahlášeno bezmála třicet dvojic. Vedle Aleše Opatrného na seznamu účastníků nechybí mj. vedoucí jezdec Českého skokového poháru Jan Štětina, ale také reprezentanti Kamil Papoušek, Filip Doležal či Jakub Štěrba. 
 
Původně se mělo jednat o soutěž těžké úrovně, nakonec je vrchol mítinku vypsán na stupni ST**. V sobotu se uskuteční pět soutěží, z nichž nejvyšší bude ST*. Nedělní program zahrnuje celkem čtyři úrovně, vč. již zmíněné Ceny města Písek. V rámci mítinku probíhá také oblastní mistrovství.
 
Podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace