Akce ruší i Pardubice. Veřejný trénink se neuskuteční

 11.03.2020 09:32 | AUTOR

ikonka

Současné omezování a rušení jezdeckých akcí kvůli šíření koronaviru se týká i závodiště Pardubice. Dostihový spolek oznámil zrušení veřejného parkurového tréninku, který se měl odehrát v sobotu 14. března. O dalším vývoji bude průběžně informovat.


Dostihový spolek a.s. s politováním ruší veřejný trénink parkurového skákání plánovaný na sobotu 14. března. Činí tak v reakci na mimořádné opatření vydané Ministerstvem zdravotnictví ČR v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění Covid-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě. Pořadatel to ve středu ráno uvedl v tiskové zprávě.
 
O konání veřejných tréninků parkurového skákání a také crossů pro jezdce všestrannosti v dalších plánovaných termínech v březnu a dubnu 2020 bude závodiště informovat podle dle aktuálního vývoje situace.
 
Omezení v souvislosti s nákazou Covid-19 naplno zasáhla jezdectví doma i v zahraničí. Z velkých březnových akcí byl již v úterý zrušen například Jezdecký festival, na situaci reagují i další pořadatelé.
 
 
Čtěte více:
 
K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace