Galavečer ČJF živě 25.1. od 18:00
reklama 11D


Od trójského koně po Váňu - křest knihy

 22.11.2014 07:47 | AUTOR

V rámci knižního veletrhu Zámek plný knih proběhla křest nové knihy Ing. Lenky Gotthardové. Kmotrem této publikace se stal osminásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa, který k této knize napsal i předmluvu a jedna kapitola je věnována i …

reklama 12B

…tomuto fenomenálnímu jezdci.

Křest knihy. Foto Ivan Krejza

FOTOGALERIE

Svět koní je nesmírně zajímavý a bohatý. Šest tisíciletí je spojeno s životem lidí. Naše společné soužití se tak odráží v bájích a v historii, v evolučních přehledech, v místopise, v chovu, ve sportu i ve vlastních zážitcích.

Křehké linie obrázků koní, lidí i dalších motivů úspěšně ztvárnila Jitka Bednářová Smíšková z Domašova u Brna, sama nadšená chovatelka a trenérka koní. Dále se křtu zúčastnila Pavla Váňová a bývalý ředitel Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem, resp. dříve SOUz Kladruby Ing. František Petřík.

knize Od trójského koně po Váňu se dozvíte „něco o koních“. Publikace obsahuje 36 kapitol (na sto stránkách), které kombinují vážný svět faktů s lehčím žánrem fejetonů, v tomto případě polofejetonů.

Autor: Ivan Krejzareklama 13A

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace