reklama 11C


Seminář o masážích pro koně

 09.05.2018 13:02 | AUTOR

ikonka Hřebčín Ostrov zve na seminář o relaxačních a sportovních masážích pro koně s Dominikou Kellerovou, který se uskuteční již tuto neděli 13. 5. 2018 od 8 do 17 hodin v areálu Hřebčína Ostrov u Chlumce nad Cidlinou.
reklama 12B
Cena tohoto semináře zahrnující teoretickou i praktickou část činí 2500,- Kč a je určen pro ty, co chtějí získat všeobecnou znalost v tomto odvětví. Pro ty, co by rádi absolvovali kurz s vlastním koněm a specializovali se tak na pomoc konkrétnímu koni, je určen seminář o týden později, tedy 20. 5. a jeho cena činí i s ustájením 3500,- Kč. Závazné přihlášky posílejte prosím na pavlina.par@gmail.com. Seminář je určen pro chovatele a majitele koní, kteří se chtějí naučit zásady správné masáže koní. Je vhodný pro laickou veřejnost , ale i pro specialisty například i z řad lidských masérů. Masáž je soubor ucelených hmatů sloužící k rehabilitaci nebo přípravě svalů na výkon. Velmi příznivě ovlivňuje fyzické i psychické zdraví koně. Masáž je vhodné poskytovat sportovním, pracujícím, nervózním, ale i rekreačním koním v rámci prohloubení pohody zvířete. Seminář obsahuje teoretickou přípravu vč. základů anatomie koně a praktická část je výuka diagnostiky problémových partií a soubor konkrétních masážních hmatů. Kurz je určen pro zájemce bez vlastního koně, koňské figuranty k praktické části výuky poskytne pořadatel. Cena kurzu je 2500,- Kč/os. (v ceně teoretická a praktická výuka, studijní materiály, drobné občerstvení) Maximální počet účastníků je 10.

reklama 13B

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.• sobota 16. 11. od 15.50 hod.: vyhodnocení dostihové Pony ligy ve Velké Chuchli

• sobota 17. 11. od 11.15 hod.: klusácká Velká cena Sametové revoluce ve Velké Chuchli

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE