Stoprocentní bilance Boyda Exella. Třetí kolo World Cupu, třetí výhra

V sobotu 12. listopadu proběhl ve Stuttgartu třetí závod halového Světového poháru čtyřspřeží. Stejně jako ve dvou předešlých kolech, ani tentokrát nenašel přemožitele Boyd Exell. Australský reprezentant také vede průběžné bodování.
12.11.2022 17:29  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Rubrika: Sport  |
FOTOGALERIE
| FANCLUB

Australský jezdec Boyd Exell vyhrál v sobotu 12. listopadu třetí kolo Světového poháru čtyřspřeží, které se konalo v rámci Stuttgart Masters. Série World Cup odstartovala v Lyonu koncem října a pokračovala o prvním listopadovém víkendu v Maastrichtu. Všechna kola vyhrál hvězdný Australan, to první ale nepatřilo k jeho bodovaným a startoval tak na divokou kartu. I bez bodů z Lyonu však vede průběžnou tabulku.

Druhé místo obsadil ve Stuttgartu Švýcar Jerome Voutaz a třetí dojel belgický reprezentant Glenn Geerts. Další body se budou rozdávat ve Stockholmu 27. listopadu.