Řezníček zakončil sezonu v Kreuthu. Byl sedmý v nedělní Grand Prix

Posledním letošním výjezdem byly pro Martina Řezníčka mezinárodní závody v německém Kreuthu. V neděli 1. prosince odstartoval s Chanyou v Grand Prix, kde se i přes chybu v základním kole radoval z celkového sedmého místa z třiceti startujících.
01.12.2019 18:47  |  Autor: Pavlína Záhorová  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Martin Řezníček startoval naposledy v roce 2019 na mezinárodních závodech v německéch Kreuthu na přelomu listopadu a prosince. V sobotu 30. listopadu se blýskl v soutěži určené sedmi a osmiletým koním v sedle valacha Cero'S Boy, kde obsadil skvělé druhé místo a v soutěži na čas do 135 centimetrů byl s Caeciliou S třetí.

V nedělní Grand Prix sice Martin s Chanyou v základním kole jednou chybovali, ale vzhledem k tomu, že se do rozeskakování probojovaly pouhé tři dvojice, připadlo mu dekorované sedmé místo. Vítězem se stal domácí jezdec Christoph Brüse s klisnou Crispy.