Kellnerová má za sebou první letošní mítink v UAE

Náročnou soutěží Longines & Aa Shira´aa Grand Prix v Abu Dhabi s výškou překážek do 160 centimetrů vyvrcholily v sobotu 12. ledna závody kategorie CSI4*, které byly pro českou reprezentantku Annu Kellnerovou vstupem do sezony 2019.
12.01.2019 16:36  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

V sedle jedenáctiletého valacha Silverstona G se jí v hlavní soutěži nepodařilo navázat na senzační výsledek ze čtvrteční kvalifikace na výšce 150 centimetrů, kdy se umístila na třetí příčce.

Na překážkách během Grand Prix chybovala pouze jednou v úvodní části kurzu, ale krátce na to musela zopakovat nájezd na další ze skoků, což znamenalo penalizaci za uzavření kruhu a později i za čas. V součtu si připsala 12 trestných bodů.

S Balguerem Anna Kellnerová startovala v předešlé soutěži do 145 centimetrů, kdy dojela s 8 body. Jedno zaváhání měla při dopolední stopětatřicítce ve dvojici s klisnou Catch me If You Can Old.