Jiří Hruška s Oridou-M druhý v GP Michalowice. Páteční Big Tour vyhrál

Parkurových závodů CSN v polských Michalowických se uplynulý víkend účastnil z České republiky mj. Jiří Hruška s klisnou Oridou-M. Již v pátek se mu podařilo zvítězit ve velké rundě s výškou do 140 cm, v neděli byl druhý v Grand Prix do 145 cm.
20.08.2019 11:44  |  Autor: Josef Malinovský  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

V nedělní Grand Prix Michalowic nestačil Jiří Hruška s Oridou-M pouze na Moniku Grundkowskou. Ta jako jediná dokázala překonat parkur s výškou překážek 145 centimetrů bez penalizace a zaslouženě tak zvítězila.

Český jezdec dosáhl sice na bezkonkurenčně nejlepší čas 70,21 sekundy, což bylo o pět a půl vteřiny více, než měla v cíli vítězka, ale jedna chyba jej odsunula až na druhou příčku.

Jiří Hruška s Oridou-M si však přesto jedno vítězství z Michalowic odvezl. V páteční soutěži do 140 centimetrů byl jedním ze sedmi bezchybných, a navíc nejrychlejší ze všech. Soupeřům ujel o zhruba tři sekundy.