Zelinková s Calerim v GP Salzburgu s 13 body

Skokovým vrcholem mezinárodních závodů v Salburgu byla nedělní Grand Prix na výšce 160 centimetrů. V ní startovala i naše Zuzana Zelinková, která s Calerim II inkasovala 13 trestných bodů. Ty pro ně znamenaly 33. místo z 36 startujících...
14.12.2014 20:39  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Zuzana Zelinková s Calerim tentokrát inkasovala 13 trestných bodů. Na snímku s FilicitouFoto Lukáš Najman

Vítězství vybojovala australská dvojice Amy Graham a Bella Baloubet. Jen o pár desetin horší čas znamenal druhou pozici pro holandského reprezentanta Gert-Jana Brugginka s MCB Ulke. Amy Graham  završila vítězstvím v Grand Prix vítězný hattrick. Byla to totiž právě tato dvojice, která zvítězila v nejtěžším pátečním i sobotním parkuru s výškami překážek 150 a 155 cm.

Velmi dobře si vedla ve finále CSICh-A Sofie Najmanová se Stardanem. Ti po jedné chybě skončili na krásné 8. příčce. Navíc k němu Sofie přidala 10. místo v sedle Taz Times. V tomto případě na jejím kontě bylo 12 trestných bodů

Adéla Půlpánová a Very Easy-S se kvalifikovali do nedělní Grand Prix při CSI2*, kde také odstartovali. Soutěž 145 cm vysoká započítávaná do Longines žebříčku dopadla nejlépe pro Felixe Hassmanna s koněm Cayles. Česká dvojice nasbírala 14 trestných bodů.