Vingrálková vyhrála Grand Prix CSIOJ Šamorín

Úspěšný den mají za sebou české reprezentantky na CSIO dětí a juniorů v Šamoríně. V pátek 3. srpna zvítězila Sára Vingrálková v juniorské Grand Prix, navíc Petra Pařenicová skončila ve Velké ceně v CSIO pro děti na druhém místě.
03.08.2018 16:55  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Českým reprezentantkám se daří na CSIO pro děti a juniory, které hostí během prvního srpnového víkendu Šamorín. V pátek 3. srpna zvítězila Sára Vingrálková v sedle koně Oscar des Fontaines v rozeskakování juniorské Grand Prix s překážkami do 140 cm.

Petra Pařenicová s klisnou Sarah Sun dokončila rozeskakování dětské Velké ceny do 125 cm na druhém místě. Do rozhodující části navíc postoupily ještě Anna Helebrantová na Epo VD Achterhoek a Mariana Michlíčková s Idee VD Achterhoek. Obě pak dovezly po jedné chybě.

Petra Pařenicová má také jedno vítězství, v CSI1* vyhrála s koněm Ebel parkur do 125/130 cm. V rámcových soutěžích se dařilo také Sofii Najmanové, která s Casanovou dokončila parkur do 125 cm s nulou na páté příčce.