V Grand Prix Stuttgartu kraloval Christian Ahlmann

Neobyčejně úspěšný víkend má za sebou německý jezdec Christian Ahlmann. Během pátého kola Světového poháru západoevropské ligy FEI ve Stuttgartu vyhrál nejprve páteční Mercedes German Masters, v neděli 22. 11. přidal výhru v Grand Prix.
22.11.2015 19:21  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Christian Ahlmann vyhrál GP Stuttgart 2015. Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Páté kolo Světového poháru hostil ve dnech 18. – 22. listopadu Stuttgart. Vedle drezury a spřežení  tam o body do série 2015/2016  bojovali i parkuroví jezdci. Nejšťastnějším z nich byl domácí Christian Ahlmann, který v neděli 22. listopadu zvítězil s koněm Codex One v Grand Prix. Namísto finanční výhry získal auto, stejně jako za páteční první místo v Mercedes German Masters.

Druhé místo ve Velké ceně vybojoval Douglas Lindelöw s Casellem (SWE), a třetí dojel další z Němců Patrick Stühlmeyer s Lacanem

Celkový žebříček FEI Světového poháru západoevropské ligy vede Francouz Simon Delestre, druhá je jeho krajanka Pénélope Leprevost a třetí místo drží právě vítěz ze Stuttgartu Christian Ahlmann.