Úvod Logines Master v Paříži vyšel domácím jezdcům

Ve čtvrtek 30. listopadu začaly v Paříži pětihvezdové parkurové závody Longines Masters. Úvodní den nabídl pouze jedinou soutěž této kategorie, a to stopětačtyřicítku na čas, v níž zářili domácí jezdci. Vyhrála dvojice Gregory Cottard a Regate d´Aure
01.12.2017 11:16  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Zahajovací soutěž při prestižním mítinku CSI5* Longines Masters v Paříži ovládli francouzští jezdci. Vítězem na parkuru do 145 cm na čas se stal Gregory Cottard v sedle Regate d´Aure, který nechyboval a dojel v čase 58,26. Francouzi obsadili i třetí až šesté místo.

Na druhou příčku proklouzla americká jezdkyně Lauren Hough s koněm Quantas 15, jež dokončila s nulou a v čase o sekundu a půl horším než vítěz.
Třetí dokončila Alexandra Paillot (FRA) s Tonio la Goutelle, čtvrtý dojel Nicolas Delmotte (FRA) na Urvoso du Roch.