Terénní jízdy zamíchaly pořadím CCI4* v Adelaide

V sobotu 5. listopadu se při druhém kole všestrannostní série FEI Classics v Adelaide jely terénní jízdy. Ty nakonec zamíchaly pořadím soutěže, a do vedení se dostala domácí dvojice Hazel Sahnnon a Clifford. Více informací se dočtete v příspěvku níže
05.11.2016 16:35  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

V CCI Adelaide po crossu vede Hazel Shannon a Clifford. Foto: FEI / Julie Wilson

Od 3. do 6. listopadu se v Adelaide (AUS) koná druhý mítink série FEI Classics. Cross-country bylo na programu v sobotu, a výkonem 0,4 trestných bodů za překročení času se do vedení v CCI4* dostala Hazel Shannon s Cliffordem. Jejich výkon byl druhým nejlepším v terénních jízdách z celého startovního pole.

„Víc bych po něm nemohla ani chtít,“ řekla na adresu koně jezdkyně Shannon. „Když jsme dojeli do cíle, vypadal, že za sebou nemá čtyřhvězdový cross, vypadal, že by jel klidně znovu. Ať mu postavíte do cesty cokoliv, snaží se udělat to nejlepší“, dodala.

Zraky všech se však budou upírat k nedělnímu parkuru, protože Hazel Shannon a druhého jezdce pořadí Wilhelma Enzingera dělí pouze 2,5 trestného bodu. Enzingera, který po drezurní zkoušce v soutěži vedl, trochu zaskočilo, že byl penalizován za čas. Výkon koně chválil.

Na třetí místo se skvělým výkonem posunul Andrew Cooper s koněm Eevrgem Perfection.