Suverénní Werth v drezurním SP ve Stuttgartu

Němka Isabell Werth a klisna Weihegold prokázaly ve Stuttgartu při třetím mítinku Světového poháru, proč jsou drezurní dvojicí číslo 1. Po vítězství z úvodní Grand Prix předvedla Werth v sobotu 19. listopadu nejlepší výkon i v Grand Prix Kür.
20.11.2016 09:48  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Isabell Werth a Weihegold OLD při vítězné sestavě na CDI-W Stuttgart. Foto: FEI / Stefan Lafrentz

Německé jezdkyně ovládly Grand Prix Freestyle při Světovém poháru v drezuře ve Stuttgartu. Volná sestava se jela v sobotu 19. listopadu. První místo obsadila stříbrná medailistka z OH v Riu Isabell Werth v sedle Weihegold, jejichž vGP byla hodnocena známkou 89,418 %.

Druhou příčku vybojovala Kristina Bröring-Sprehe s Desperadem, která zajela za 86,306 % a třetí se umístila další z německých jezdkyň Fabienne Lütkemeier v sedle D´Agostina.

Isabell Werth vyhrála v rámci SP ve Stuttgartu obě vypsané úlohy a stala se tak celkově suverénní vítězkou tohoto mítinku CDI-W.

Série SP v drezuře se přesouvá do Salzburgu, tam se pojede čtvrté kolo, a to ve dnech 7. – 11. prosince.