Šoupalův vydařený úvod říjnových závodů v Olomouci

Olomoucký areál ESC Olomouc hostí od pátečního dne 12. října skokové závody Grand Prix Jana Kutěje. Zahajovací den přinesl tři skokové soutěže. V nejvyšší z nich se dařilo Martinu Šoupalovi, který si s Celine 1 dojel pro vítězství…
12.10.2018 21:53  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Na programu zahajovacího skokového dne byly tři soutěže. Nejtěžší soutěží se stal parkur stupně S**, kde o pořadí rozhodovaly trestné body a čas. Mezi čtyřicítkou startujících se do cíle bez trestných bodů dostalo celkem sedmnáct dvojic.

Absolutně nejlepší čas v soutěži měl hodnotu 56,77 vteřin a patřil Martinu Šoupalovi. Ten si dojel pro vítězství v sedle Celine 1. Na druhé místo se dostal Zdeněk Žíla s Vanillou 2 a elitní trio uzavřel Jakub Petrus s Honey 6.

V sobotu se uskuteční první kola dvoukolových soutěží jedoucích se při Grand Prix Jana Kutěje.

Startovní a výsledkové listiny naleznete v záznamu závodů, viz odkaz níže.