Opatrný zvítězil v lublinské Grand Prix

Vítězství v nejdůležitější soutěži závodů, tak to se podařilo českému jezdci Aleši Opatrnému. V neděli 5. února se při Cavaliadě Tour v polském Lublinu konala Grand Prix, po níž hrála česká hymna. Zvítězil totiž Aleš Opatrný a Balguero…
05.02.2017 18:38  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Skvělý závěr závodů za sebou český reprezentant. V nejtěžší zkoušce, která se jela na parkuru 145 centimetrů vysokém, se podařilo jen pěti jezdcům postoupit do rozeskakování. Vedle čtyř Poláků to byla také jediná česká dvojice na startu – Aleš Opatrný a Balguero.

A právě oni nakonec předvedli nejrychlejší a navíc bezchybnou jízdu. Z pětice účastníků rozeskakování se tři dvojice opět radovalybezchybného výkonu, přičemž rozdíl mezi první a třetí pozicí byl pouze 0,76 vteřiny. Nicméně nejlepší čas, který znamenal vítězství, si připsal Aleš Opatrný a Balguero. Druhý dojel Wojciech Wojcianiec před třetím Adamem Gregorewzskim.

Do parkuru nastoupilo téměř 50 dvojic, nejčastějším výsledkem byly čtyři trestné body v základním kole.