Opatrný v Grand Prix Villach 2015 na 30. místě

Aleš Opatrný s Acovarem obsadil v nedělní Grand Prix CSI5* ve Villach Treffen 30. místo, jelikož inkasoval 12 trestných bodů. Jeho hlavní konkurent v olympijském žebříčku Turek Omer Karaevli skončil až za ním, ovšem body nezískal ani jeden z nich...
30.08.2015 20:19  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
AKTUALIZOVÁNO 31.8.

Aleš Opatrný skončil v Grand Prix na 30. místě. Ilustrační foto stream

Omer Karaevli na koni Dadjak Ter Puttenen skončil s 16 trestnými body na 33. příčce. Body do olympijského žebříčku získávají však jezdci jen do 16. místa. Karaevli aktuálně vede žebříček s 670 body. Opatrný je hned za ním s 595 body.

Nedělní Grand Prix s výškou překážek 160 centimetrů vyhrál Pius Schwizer s PSG Future ze Švýcarska. Na druhém místě skončila americká dvojice Lauren Hough – Ohlala a z třetího místa se radoval Willem Greve na Carambole N.O.P. z Nizozemí

Svoji Velkou cenu měli i účastníci závodů kategorie CSI2*. Jejich Grand Prix měla výšku překážek 145 centimetrů a držet palce jsme v mohli i naší reprezentantce Francesce Kolowrat-Krakowské. K naší radosti se probojovala do rozeskakování, v němž si připsala 14 trestných bodů. To stačilo na 11. příčku konečného pořadí. Vítězem se stal Pieter Clemens s Carinjo T z Belgie