Maria Caetano vítězkou GP küru při CDI Brno

Závěrečný den mezinárodního mítinku CDI v Brně na Panské Líše patřil především volným sestavám. Pro vítězství si v neděli 17. června dojela za své předvedení volné sestavy Grand Prix portugalská dvojice Maria Caetano a Coroado…
17.06.2018 19:17  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Petra Minářová a Dumont, ilustrační foto: Stanislav Pitela

Startovní listina volných sestav Grand Prix čítala celkem devět dvojic. Z vítězství se radovala reprezentantka Portugalska Maria Caetano, která v sedle Coroada byla za svůj kür ohodnocena na 74.125 %. Pro stříbro si zde dojeli zástupci Lucemburska Sascha Schulz a Dragao s výsledkem 73.725 % před Švýcarem Alexandrem Zurbrüggem v sedle Get Time, který za svou úlohu získal 71.900 %.

V této soutěži nechyběla i jedna dvojice startující v barvách České republiky. Petra Minářová v sedle Dumonta byla ohodnocena na 65.950 %.

Skvělou druhou příčkou zakončila svou účast na CDI v Brně Eva Vavříková, která předvedla svou volnou sestavu v juniorské kategorii v sedle Belle Ennie. Česká dvojice získala za svůj výkon hodnocení 70.958 %.

Kompletní výsledkové listiny najdete v záznamu závodů - viz odkaz níže...