Grand Prix Rozálka 2018 ovládl Juraj Hanulay

V neděli 17. června se v Pezinku jela Grand Prix Rozálka, která byla vrcholem třídenních parkurových závodů. Vyhrál jí Juraj Hanulay. Slovensko je častým cílem českých jezdců, jak se jim dařilo při tomto mítinku, se dočtete v článku…
20.06.2018 14:59  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Tři dny parkurových soutěží v Pezinku si v polovině června nenechala ujít řada českých jezdců. Vedle mnoha jejich čistých výkonů v nižších parkurech se jim dařilo i v soutěžích vyšší obtížnosti.

Lucie Strnadlová obsadila 6. místo po čistém výkonu s Grasshopperem ve stotřicítce. Na stejné úrovni nechybovala ani Veronika Jelínková a Herakles.

Vrcholem závodů byl Grand Prix s překážkami do 140 cm. V ní obsadila Lucie Strnadlová v sedle Grasshoppera 4. místo po rozeskakování. To ovládl domácí Juraj Hanulay na Gentle Blue BE, druhý skončil Michal Žák s Euro Kwik Boy a třetí místo získal stejný jezdec s koněm Flashdancer.