Emma de Moussac zajela GP Opglabbeek v chybou

V neděli 22. dubna vrcholily mezinárodní skokové závody CSI2* v belgickém Opglabbeeku hlavní soutěží, kterou byla Grand Prix. Na startu byla také jedna česká dvojice, a to Emma Augier de Moussac a J.C.S. Chacco Dia. Dokončily s jedním shozením…
22.04.2018 16:31  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Nedělní Grand Prix se jela na parkuru 145 centimetrů vysokém a jednalo se o skokovou soutěž s jedním rozeskakováním. Do něho však jediná česká dvojice na startu, Emma Augier de Moussac a J.C.S. Chacco Dia, nepostoupily. V základním kole jedenkrát chybovaly a připsaly si na konto 4 trestné body.

V této soutěži mělo mnoho jezdců problém stihnout také časový limit, který byl poměrně těsný. Několik jezdců se právě jedním trestným bodem za čas připravilo o účast v rozeskakování.

Česká jezdkyně Emma Augier de Moussac startovala během neděle také v soutěži pro mladé koně při CSIYH1*, tentokrát se jí však tolik nedařilo. Charlotte Augier de Moussac tento den již nestartovala.